Vill du veta mer?

Skicka in Dina frågor.
 
Namn/företag*
 
Telefon/E-post*
 
Meddelande*
 
 
    
Om oss / Personal

Personal

Läkare 
Christos Lenis christos.lenis@novius.se
Konstantin Lenis   konstantin.lenis@novius.se
Dere Latef     dere.latef@novius.se
Affärsutvecklare
Oscar Boqvist       oscar.boqvist@novius.se

Leg. sjuksköterskor specialiserade

inom ögonsjukdomar och ögonkirurgi.

   
Helena Olsson-Wångmar   helena.wangmar@novius.se  
Katrin Hägerström   katrin.hagerstom@novius.se
Per-Ola Widegren
    
Leg. Optiker specialiserade
inom refraktiv kirurgi.
Elena Moschovidou elena.m@novius.se
Undersköterskor
    
Marianne Eklund   marianne.eklund@novius.se
Lydia Andersson   lydia.andersson@novius.se
    
Hanna Björkström hanna.bjorkstrom@novius.se
Administration
    
Susanne Palm susanne.palm@novius.se
Madeleine Strandberg   madeleine.strandberg@novius.se
Gisela Åkerfelt